Vítejte na našem webu

 

Slíbila jsem, že zveřejním dopisy a zprávy týkající se budoucnosti Vaší i mojí, které jsem obdržela v průběhu posledních měsíců asi od března do léta 2010, tak to musím dodržet.

Nové zprávy začínají rokem 2012

Zde si je můžete přečíst postupně je pro vás uveřejním všechny. Máte-li připomínky, výhrady, chcete radu tápete v životě, jako mnoho ostatních lidí písněte mi viz. kontakt. 

Z počátku Vás čekají pouze dopisy z Budoucnosti a později i ostatní duchovní záležitosti. Hezký den Vám všem Vaše Elizabet:-)

Odkazy na hezké web.stránky

Pěkný herbář bylinek aj.

https://botanika.wendys.cz/   https://www.botanika.borec.cz/   https://bylinky.webnode.cz/   Pokud by autorům uvedených web.stránek viz. výše vadila tato reklama zdarma u mě písněte a okamžitě vymažu, ale mě se líbí!

Novinky

Dopis druhý z 21.4.2010

21.07.2010 23:07
   Mějte na paměti, že jsem Váš Bůh a o vás se starám celá staletí a vy máte pouze naslouchat a rozvíjet své schopnosti a neutrácet jen tak pro nic své životy. Musíte se odprostit od starostí a nechat průchod svým zažitým nematerialistickým hodnotám, které jsou na prvním místě . Kdybyste...

Dopis první z března 2010

21.07.2010 20:02
DOPIS PRVNÍ  Mám zde zapsat co mi předává Bůh tyto informace jsou dostupné pro všechny lidi věřící i nevěřící. Vede moje ruce a pouze vyprázdním svou mysl od předávaných informací bez jakýchkoliv jiných osobních pocitů a myšlenek.  Já vám pravím pozřete na svou vlastní duši uvidíte...

Webová prezentace byla spuštěna

21.07.2010 20:01
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace.
<< 1 | 2 | 3