Info:

 

Jsem člověk jako vy ostatní a když jsem byla malá holka - bolela mě často hlava lékaři nic nenašli prý jsem ok. A tehdy jsem měla v sobě něco co mi vždy říkalo co bude, jak a co se stane, ale má mamka tehdy povídala, že není dobré poslouchat hlasy a tak jsem to nedělala a má bolest přes další desítky let sílila. V dospělosti jsem se nechala znovu vyšetřit hlavu, mozek, nervy atd. a opět nic až můj druhý muž jednoho dne řekl že mi chce asi někdo něco sdělit ,ať se snažím naslouchat a zjistit příčinu bolesti. A po pár měsících se mi podařilo získat nad sebou kontrolu tím myslím toto. Přešla jsem na automatické písmo - propisku do ruky a už mi to psalo ze začátku německy, což neumím takže každé třetí slovo složilo větu to mi přeložila maminka ta umí němčinu dobře.

Tak jsem Tooo v mé hlavě požádala, aby to začalo psát česky, tak přišla na řadu zkomolená staročeština.

No až letos se vše změnilo a když mě bolí 1 - 2x do měsíce hlava (já tomu říkám , že mi praská hlava - nejsem kolikrát schopná nic, sotva dolezu na toaletu nebo napít) tak po přenesení slov na papír tužkou v leže nebo pokud jsem schopná sedět , tak rovnou do počítače bolest ustává přechází  a je nejmíň o polovinu menší, ale vždy až chvíli po napsání. Někdy se i k psaní musím po chvíli vrátit. Nevím v tu chvíli co píšu, ani jak dlouho - mám totálně bolavou, zahlcenou hlavu, ale pro mé myšlenky v tu chvíli nemám místo.

Mimochodem jsem léta praštěná, ale nejsem ani blázen ani schyzofrenik vím to.

Věřte nebo né začal na mě mluvit Bůh už ne Tooo. Napřed jsem nevěřila, ale to je v pořádku mým úkolem nebylo uvěřit, ale vyprázdnit si hlavu, jako plný pytel - do dopisů a předat to Vám všem ostatním. Nyní po přečtení už na dopisech opravuji, ale pouze překlepy jinak vše je tak ,jak mi to nadiktoval.

Zprávy - dopisy pro Vás zde uveřejním a zprávy pro mě si zatím ponechám, ale dotazy mít můžete jen mě neztrhněte. Omlouvám se předem všem, které by text v dopisech ročílil nebo jinak pobouřil z hlediska jejich víry, ale nemám na výběr jsem zde anonymně a hlasy z minulosti řekli tehdy , že jsem Elizabet, tak jí konečně zde s Vámi mohu být. Hezké čtení a rozjímání.

Krátce o mě: pracuji v realitě ne v duchovním směru,

záliby: výklad z karet, numerologie, čtení z ruky, IŤing, kyvadlo,magnetismus, bílá magie, léčení bylinkami - sběr, sušení, zaříkávání bylin i nemocí a jiné věnuji se všemu leta a někdy mám pocit, že znám už mnoho a jindy že vím totální prd.

Má dcera, když byla malá říkala a maminko budeš mi mluvit zase z hlavy do hlavy asi telepatie ne?? Ona vidí duchy a já je cítím strkají mi pod nos vůně většinou v zimě, když si nemohu natrhat mé oblíbené maliny, borůvkovou vůni jahodovou, žlutý meloun, citron a někdy i hnusné pachy. 

Má nejmladší dcera změnila můj pohled na svět a to je dobře a Vám přeji, abyste se i v době finančí krize k sobě chovali hezky a měli se rádi.

    PS: zprávy již dostávám běžně a bez bolesti hlavy děkuji ti pane                                                                                                  

Naši uživatelé

 

Všichni lidé by se měli méně věnovat materiální honitbě, ale i se zamyslet a proto tu jsem!